आजबाट काभ्रे प्रशासनमा बार अनुसार सेवा सञ्चालन

0
159

काभ्रेः जिल्ला प्रशासन कार्यालय काभ्रेले आज अर्थात् आइतबारदेखि स्थानीय तहगत रुपमा आलोपालो सेवा प्रवाह गरेको छ । कार्यालयले कोरोना सङ्क्रमणको उच्च जोखिमका कारण करिब दुई हप्तादेखि स्थगित सेवा आइतबारदेखि आलोपालो सेवा सुचारु गर्ने जनाएको हो ।

सहायक प्रमुख जिल्ला अधिकारी अमरदिप सुनुवारद्वारा जारी सूचनामा स्वास्थ्य–सुरक्षाका मापदण्ड अपनाइ स्थानीय तहगत रुपमा सेवा लिन आग्रह गरिएको छ । कार्यालयका केही कर्मचारीमा कोरोना सङ्क्रमण देखिएपछि यही माघ ९ गतेदेखि २१ गतेसम्म अत्यावश्यक बाहेकको सेवा स्थगन गरिएको थियो ।

त्यसअघि गत पुस दोस्रो सातादेखि कार्यालयले सेवाको तालिका हेरफेर गरी सूचनामार्फत कोभिड–१९ को नयाँ भेरियन्टको जोखिमलाई मध्यनजर गर्दै स्वास्थ्य मापदण्ड अपनाइ सेवा लिन आग्रह गरेको थियो ।

जारी सूचनामा आइतबार धुलिखेल नगरपालिका र रोशी गाउँपालिका, सोमबार बनेपा नगरपािलका र चौंरीदेउराली गाउँपालिका, मङ्गलबार पनौती नगर र बेथानचोक गाउँपालिकाका नागरिकले सेवा पाउने जनाइएको छ ।

त्यस्तै बुधबार पाँचखाल नगर र तेमाल गाउँपालिका, विहीबार मण्डनदेउपुर नगरपालिका र भुम्लु गाउँपालिका तथा शुक्रबार नमोबुद्ध नगरपालिका र खानीखोला गाउँपालिकाको नागरिकलाई सेवा प्रवाह गरिने सूचनामा उल्लेख गरिएको छ ।

महाभारत गाउँपालिकाको लागि इलाका प्रशासन कार्यालयबाट सेवा पाउने जनाइएको छ । सेवाग्राहीलाई कोरोनाविरुद्धको खोपकार्ड अनिवार्य गरिएको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here