Friday, September 22, 2023
Homeकाभ्रे फोकसकालिका माविको परिसरमा रोट्रयाक र रोटरी क्ल्वले गरे वृक्षरोपण

कालिका माविको परिसरमा रोट्रयाक र रोटरी क्ल्वले गरे वृक्षरोपण

काभ्रेः रोट्रयाक क्लव अफ काभ्रे भ्यालीको आयोजना तथा रोटरी क्ल्व अफ काभ्रे भ्यालीको सहआयोजना र एम्जियमयल आमा समुहको सहयोगमा धुलिखेल नगर पालिका १० मा श्री कालिका माध्यमिक विध्यालयको प्राङगण वरिपरी वृक्षा रोपन सम्पन्न गरियको छ ।

धुलिखेल नगर पालिका १० का उपध्यक्ष गोविन्द प्रसादको प्रमुख आतिथ्य तथा रोट्रयाक क्लवका अध्यक्ष सन्तोष तामाङ, श्री कालिका माध्यामिक बिधालयका प्रधानाध्यापक चक्र प्रसाद ढुंगाना तथा विध्यालयका कर्मचारी र विध्यार्थि लगयत रोट्रयाक क्लवका अन्य सदस्यहरुको पनि वृक्षरोपन कार्यक्रममा ऊपस्थिती रहेको थियो ।

कालिका माध्यमिक बिद्यालयको प्रङगन वारीपरि विभिन्न जातका फलफुल अम्वा,कागती,यभोकाडो तथा कपुर,कल्की,जाकारनडा आदि जडिबुटीहरुको वृक्षारोपण गरियको थियो । कार्यक्रम समापन रोट्रयक क्लवका संयोजक बिधा लामाले गरिएको थियो ।

RELATED ARTICLES

follow us

FansLike

Most Popular