Saturday, September 30, 2023
Homeसामाचारट्राफिक प्रहरीद्वारा ट्रिपर चालकमा लागुऔषध सेवन चेकजाँच

ट्राफिक प्रहरीद्वारा ट्रिपर चालकमा लागुऔषध सेवन चेकजाँच

काठमाडौँ उपत्यका ट्राफिक प्रहरी कार्यालयले ट्रिपर चालकमा लागुऔषध सेवन चेकजाँच थालेको छ । यसअघि मोटरसाइकल र ट्याक्सीहरूमा चेकजाँच भएकामा अन्य सवारीसाधनमा पनि चेकजाँच सुरु भएको हो ।

चालकहरूले लागुऔषध सेवन गरी सवारी चलाए नचलाएको सम्बन्धमा प्राविधिक टोली सहित चेकजाँच थालिएकामा बुधबार राति काठमाडौँ उपत्यका ट्राफिक प्रहरी कार्यालय र जनस्वास्थ्य प्रयोगशाला, धुलिखेल , बनेपाको संयुक्त टोलीले भक्तपुरको जगाते सडकमा ट्रिपर चालकमा चेकजाँच गरेको हो ।

चेकजाँचका लागि आवश्यक प्रविधिक टोली र किट जनस्वास्थ्य प्रयोगशाला धुलिखेलले उपलब्ध गराएको थियो । अझै उक्त चेकजाँच कार्यलाई उपत्यका भर वृहत रुपमा सञ्चालन गरिने प्रवक्ता प्रहरी वरिष्ठ उपरीक्षक राजेन्द्र प्रसाद भट्टले जानकारी दिए ।

RELATED ARTICLES

follow us

FansLike

Most Popular